Меню
Каталог
запчастин

Про компанію

Maresto є однією з провідних організацій на ринку надання послуг та продажу запасних частин професійного кухонного обладнання для барів, ресторанів, фастфудів, торгових мереж.
Мы работаем с брендами

Для зручності наших клієнтів, прискорення процесу отримання клієнтом запасних частин, ми пропонуємо вашій увазі наш інтернет-магазин. Швидке вирішення проблемних питань, пов'язаних з поломкою обладнання, позбавить Вас необхідності нести збитки та сконцентруватися на отриманні максимального прибутку від ведення бізнесу..

В інтернет-каталогах магазину представлений великий спектр необхідних запасних частин для будь-якої кухні: підприємства фаст-фуду, невеликого кафе чи ресторану, великого готельного комплексу. Запасні частини для пароконвектоматів, піца-печей, льодогенераторів, розстійних шаф та іншого обладнання. Лінійка брендів та наповненість постійно збільшується.

Кваліфіковані спеціалісти та досвідчені менеджери, налагоджений контакт з усіма основними перевізниками у сукупності з широким асортиментом, низькими цінами, гнучкою системою знижок та акційними пропозиціями, які постійно оновлюються, зробили Маресто успішною компанією, що швидко розвивається та завжди відкрита для співпраці.